3 dakika okunma süresi

0 yorum

53

Minecraft Korku Haritaları (2024)

TPC Game

1 ay önce

minecraft korku haritaları

2011 yılında Mojang Studios tarafından yayınlanan Minecraft, gün geçtikçe oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor. Minecraft hayranlarının favorisi olan korku haritaları, oyuncuların heyecan dolu ve gerilimli bir deneyim yaşamasını sağlar. Bu yazımızda sizlere en iyi Minecraft korku haritalarını listeleyeceğiz.

En İyi Minecraft Korku Haritaları

Minecraft’ın neredeyse oyuncuların her şeyi yapabilmesine olanak sağlamasından dolayı oyuncular yıllar geçse de Minecraft‘ı bırakamıyor. Bazı geliştiricilerden tarafından yapılan haritalar oyunu daha eğlenceli hale getiriyor. Bu haritalar arasından Minecraft korku haritaları oyuncular tarafından çok sevilmektedir, biz de bunun için sizlere en iyi korku haritalarını listeledik. Minecraft kitap nasıl yapılır merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

The Horror Movie

Bir korku filmi izlerken komşusunun çığlıklarını duyan ve artık gürültü yapmayan bir karakter olarak oynuyorsunuz. Böylece neler olup bittiğini görmeye ve gerçekte ne olduğunu öğrenmeye karar verdiniz.

the horror movie minecraft

Siren Head

Haritada, Siren Head ve diğer canavarların dolaştığı terk edilmiş bir kampta geçiyor. Haritanın amacı 7 Notun tamamını bularak ilerlemek ve orada yaşanan katliamların hikayesini kapsamaktır. Ayrıca keşfedilecek pek çok sır da var!

Five Nights at William’s: Başlangıç

20 Aralık 1999 tarihindeyiz, yani Noel’den sadece birkaç gün önce. Bir Noel partisi planlandı ve William’ın Dinofunparkı, maskot çalışanlarını animatroniklerle değiştirdi, hatta dinozor davranışlarını bile taklit edebiliyorlar! Ancak onlarda bir sorun var, geceleyin av arayışına çıkıyorlar. 

Five Nights at William’s Başlangıç minecraft

Eski Umut

Göreve çıkan bir polis müfettişisin, görevin: kayıp gazeteci John Browner’ı bulmak. Bilinen son yeri, kasabaya adım atmaya cesaret eden herkesi öldüren hayalet bir kızın söylentilerinin dolaştığı Eski Umut kasabası.

eski umut minecraft

Invisible

Kendinizi bilinmeyen nedenlerle çöken bir mağarada mahsur kalmış halde buluyorsunuz. Mağaranın içinde daha önce yaşamadığınız tuhaf olaylar sizi bekliyor. Mağaradan kaçabilir misiniz?

invisible minecraft

Alone 1.1

Gerçekten yalnız mısın?

ALONE tek oyunculu bir korku haritasıdır, korkutucu sokaklardan geçeceksiniz. Bu haritanın birden fazla sonu var.

alone minecraft

Dyemona 2: Labin

Bu oyun mücadele ve bulmaca becerileri gerektirir çünkü bu eylemler harita üzerinde ilerlemek için gerekecek!

Dyemona 2 Labin minecraft

Oyun içerisinde oynayabileceğiniz en güzel Minecraft korku haritalarını sizlere listeledik. Biraz adrenalin, heyecan ve aksiyon arıyorsanız bu korku haritaları ile bunları yaşayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?