3 dakika okunma süresi

0 yorum

125

Mount & Blade II: Bannerlord Birlik Kapasitesi Arttırma Nasıl Yapılır?

TPC Game

3 ay önce

bannerlord birlik kapasitesi arttırma

Mount & Blade II: BannerlordTaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Kendi krallığınızı kurarak bütün topraklara hükmetmek için güçlenmek gerekiyor. Güçlenmek için de birlik kapasitenizin yüksek olması gerekiyor, işte bu yazıda sizlere Bannerlord Birlik Kapasitesi Arttırma Nasıl Yapılır onu anlatacağız.

Bannerlord Birlik Kapasitesi Arttırma

Birlik kapasitesini arttırmak savaşlarda daha çok askerinizin olması demektir, bu da sizin savaşları kazanmanız için önemli bir etkendir. Kapasiteyi arttırmak için birkaç önemli madde bulunuyor bunları düzgün bir şekilde uyguladığınız takdirde kısa süre içerisinde birlik kapasitesini arttırabilirsiniz.

bannerlord birlik kapasitesi arttırma hilesi

Yetenekler

Bannerlord birlik kapasitesi arttırmak için öncelikle yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekiyor, her yeteneğiniz geliştikçe birlik kapasiteniz de o kadar genişliyor. Karakter geliştirme kısmına girdiğinizde hangi yeteneklerin birlik kapasitesini arttırdığını görebilirsiniz, bu yetenekler geliştikçe de birlik kapasiteniz artar. Ben geliştirmekle uğraşmak istemiyorum direkt hızlıca yeteneklerim gelişsin diyorsanız Bannerlord Yetenek Hilelerine bakabilirsiniz. Yetenek geliştikçe birlik kapasitesini arttıran yetenekleri aşağıda görebilirsiniz.

  • Neşeli Erkekler Yeteneği: +3 Birim artışı, Kontrol sınıfı, Okçuluk bölümü, 150 Gerekli yetenek seviyesi
  • Avcılar Yeteneği: +5 Birim artışı, Kontrol sınıfı, Fırlatmalı Silahlar bölümü, 100 Gerekli yetenek seviyesi
  • Kavalyeler Yeteneği: +2 Birim artışı, Dayanıklılık sınıfı, Binicilik bölümü, 75 Gerekli yetenek seviyesi
  • Conroi Yeteneği: +4 Birim artışı, Dayanıklılık sınıfı, Binicilik bölümü, 175 Gerekli yetenek seviyesi
  • Mercenary Trader Yeteneği: +15 Birim artışı, Sosyal sınıfı, Ticaret bölümü, 275 Gerekli yetenek seviyesi
  • Bannerlord Yeteneği: Tımar başına +2 birim, Zeka Sınıfı, İdarecilik bölümü, 100 Gerekli yetenek seviyesi
  • Swords As Tribute Yeteneği: Derebeyi başına +10 birim, Zeka Sınıfı, İdarecilik bölümü, 150 Gerekli yetenek seviyesi
  • Asker Yeteneği: Tımar başına +5 birim, Zeka Sınıfı, İdarecilik bölümü, 175 Gerekli yetenek seviyesi
bannerlord birlik kapasitesi nasıl arttırılır

Klan Seviyesi

Yetenekler dışında Bannerlord birlik kapasitesi arttırmak için bir de en önemli etken klan seviyemiz, klan seviyesi yükseldikçe birlik kapasitemiz de yükseliyor. Klan seviyesini yükseltmek için birçok yol bulunuyor ve bunlardan en önde geleni turnuvalara katılıp kazanmak. Turnuvalardan ne kadar çok nam kazanırsanız klan seviyenize o kadar çok etki eder. Diğer bir yol ise savaşmak, ne kadar çok savaş kazanır ve nam elde ederseniz klan seviyeniz de o kadar çok artar. Unutmayın klan seviyesinde önemli olan nam kazanmaktır, nam kazanmaya devam ederseniz klan seviyeniz de artmaya devam eder. Yetenek geliştirmedeki gibi eğer diyorsanız ben bunla uğraşamam direkt olarak nam kazanmak istiyorum o zaman Bannerlord Nam Arttırma Hilesine bakabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?