2 dakika okunma süresi

0 yorum

22

Minecraft Duman Fırını Nasıl Yapılır?

TPC Game

1 ay önce

minecraft duman fırını nasıl yapılır

Minecraft, sonsuz bir yaratıcılık ve macera dünyası sunan eşsiz bir oyundur. Oyuncular, çeşitli malzemeleri kullanarak çeşitli araçlar ve eşyalar yapabilirler. Bunlardan biri de duman fırını. Bu yazımızda Minecraft duman fırını nasıl yapılır, hangi malzemeler gerekir onu göstereceğiz.

Minecraft Duman Fırını Yapımı

Duman fırını, Minecraft içerisinde eşyaları daha hızlı bir şekilde pişirmek için kullanılır. Duman fırını yapmak için 4 Meşe Kütüğü ve 1 Maden Fırını gerekiyor, bunları elde ettikten sonra çalışma masasına aşağıdaki görselde görüğünüz gibi yerleştirip yatağınızı alabilirsiniz.

minecraft duman fırını yapımı

Minecraft Maden Fırını Nasıl Yapılır?

Minecraft maden fırını oyun içerisinde eşyaları pişirmek için kullanılır fakat duman fırını bu fırının 2 kat daha hızlısıdır. Duman Fırını yapmak için Fırın yapmanız şart, bunun içinde 8 Taş gerekiyor. Taşları bulduktan sonra çalışma masasına aşağıda gördüğünüz gibi ekledikten sonra fırınınızı alabilirsiniz.

minecraft maden fırını yapımı

Minecraft Duman Fırını Ne İşe Yarar?

Duman fırını, normal fırının yaptığı işi 2 kat hızlı yapmaktadır. Bu sayede işlerinizi daha kısa bir sürede halledebilirsiniz. 2 adet fırın yerine 1 adet duman fırını yapabilirsiniz ve yerden tasarruf edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?