3 dakika okunma süresi

2 yorum

41

Ceren Konuk Kimdir?

TPC Game

1 ay önce

ceren konuk kimdir

Twitch izleyicilerinin yakından tanıdığı Ceren Konuk, Twitch kullanıcı adı ile cerenkonuk kimdir gelin bakalım. Ceren Konuk kimdir, kaç yaşında, nereli vb. gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Twitch platformunda yayın yapan Ceren Konuk hakkında soru-cevap yaptık, hakkında bilmediğiniz veya bilmek istediğiniz soruların cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Ceren Konuk Hakkında Biraz Bilgi Verebilir Misiniz?

Ceren Konuk, 27 yaşındayım, 3 yıldır Twitch platformu üzerinden yayın açıyorum. Her türlü oyun içeriğini yayınlarımda oynuyorum. FPS, MMORPG, korku, hikayeli oyunlar.

ceren konuk kaç yaşında

Yayıncılığa Nasıl Başladınız, Sizi Buraya Çeken Ne Oldu?

Yayın hayatıma erkek arkadaşım sayesinde başladım. Counter Strike oynadığım düşük bir sistemim vardı. Erkek arkadaşımın evinden yayın açmaya başladım ve CS oynarken ace attığım bir klip ByNoGame’in Instagram hesabında paylaşıldı. Bu klip sayesinde Haxr e-spor takımı bana ulaştı ve kız CS:GO takımlarında oynadım. Kız takımı dağıldıktan sonra takım bana yayıncıları olmam için teklifte bulundu, bende bu sayede kendi evimde yayın açmaya devam ettim.

Yayıncılık Dışında Bir Mesleğiniz Var Mı?

Yayıncılık dışında çalıştığım şirkette müdür yardımcısıyım. Full time çalışan part time yayıncı gibiyim.

Yayıncılığı Meslek Olarak Görüyor Musunuz?

Evet yayıncılığı bir meslek olarak görüyorum fakat kendi durumun için bazı şeyleri aynı anda yapmak zorunda olduğum için şuan için sadece yayıncılığa yönelemiyorum.

Örnek Aldığınız Birileri Var Mı?

Örnek aldığım kişi olarak Pqueen diyebilirim. Çünkü tek bir şeye, bir oyuna yada bir içeriğe takılı kalmadan her şeyi deneyimleyerek keyifli yayınlar yapıyor.

ceren konuk

İlerideki Hedefleriniz Nelerdir?

İleride kendimi biraz daha rahata çıkarabildiğim zaman daha zengin içerikli ve programlı yayınlar yapabilmek istiyorum.

Twitch

Instagram

YouTube

Twitch Nedir?

Twitch, müzik yayınları, yaratıcı içerik ve “gerçek hayatta” yayınlar sunmanın yanı sıra, e-spor yarışmalarının yayınları da dahil olmak üzere video oyunu canlı yayınlarına odaklanan bir Amerikan video canlı yayın hizmetidir. Twitch, Amazon şirketinin bir iştiraki olan Twitch Interactive tarafından işletilmektedir. Haziran 2011’de genel ilgi alanına yönelik yayın platformu Justin.tv’nin bir yan kuruluşu olarak tanıtıldı. Sitedeki içerik canlı olarak ya da talep üzerine video aracılığıyla izlenebilmektedir. Twitch’in mevcut ana sayfasında gösterilen oyunlar izleyici tercihine göre listelenir ve gerçek zamanlı strateji oyunları (RTS), dövüş oyunları, yarış oyunları ve birinci şahıs nişancılar gibi türleri içerir.

Yorumlar 2
Ramazan
Ramazan
1 ay önce

Çok güzel bir röportaj olmuşssş

Cevapla
Uzay
Uzay
1 ay önce

Ailemizin yayıncısı

Cevapla