2 dakika okunma süresi

0 yorum

61

CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma Kodu (2024)

TPC Game

3 ay önce

cs 1.6 silahı sağ ele alma kodu

Counter-Strike 1.6, FPS oyunlarının klasiklerinden biridir ve oyun içi taktiklerin önemli bir parçasını oluşturur. Silah kullanımı, oyunda başarı için kritik bir rol oynar ve bazen küçük bir detay bile maçın kaderini belirleyebilir. Oyuncuların silahlarını en verimli şekilde kullanabilmek için bazı teknik detayları bilmeleri gerekir. Bu yazımızda sizlere CS 1.6 silahı sağ ele alma kodu nedir onu göstereceğiz.

CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma

FPS oyunlarında standart olarak silah sağ elde gelir ve genellikle oyuncular oyuna bu şekilde alışır, silah sol ele alındığı zaman alışık olunmadığı için aim konusunda sorunlar yaşatabiliyor. Bazı durumlarda oyun silahı sol ele alabiliyor ve bu genelde Alt+Tab yaptığınızda oluyor. Tekrardan sağ ele almak istiyorsunuz fakat nasıl alacağınızı bilmiyorsanız CS 1.6 silahı sağ ele alma kodunu konsola yazmanız gerekiyor. CS 1.6 Bot ekleme kodu nedir merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

cs 1.6 silahı sağ ele alma

Maç içerisindeyken konsolu açıyoruz ve “cl_righthand 1” yazıyoruz. Bu kodu yazdıktan sonra silah tekrardan sağ ele geçecektir. Bazen geçmeyebiliyor bunun için önce “cl_righthand 0” yazıp daha sonra tekrardan “1″ olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bunu yaptığınızda tamamen düzelecektir.

CS 1.6 Silahı Sol Ele Alma

Silahı sağ ele aldıktan sonra tekrardan sol ele geçmek isteyebilirsiniz, bunun içinde konsolu açıp “cl_lefthand 1” yazmanız gerekmektedir ya da “cl_righthand 0” yazarak da silahı sol ele alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?