3 dakika okunma süresi

0 yorum

64

En İyi 3 Kişilik Oyunlar

TPC Game

3 ay önce

en iyi 3 kişilik oyunlar

Bilgisayar oyunlarını arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle oynarken geçen zamanın farkına varamıyorsunuz. Birlikte oynanan bilgisayar oyunları keyifli zaman geçirmek için harika bir yoldur. 3 kişilik arkadaş grubunuz var ve oynayacak oyun arıyorsanız bu yazımız tam size göre, bu yazımızda sizlere en iyi 3 kişilik oyunları listeledik.

En İyi 3 Kişilik Oyunlar

Bilgisayar oyunları birlikte vakit geçirmek ve eğlenmek için çok iyi bir yoldur. Sevdiklerinizle oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamaz ve o an mutlu olduğunuz için herhangi bir stres yaşamazsınız. Biz sizler için oynayabileceğiniz en iyi 3 kişilik bilgisayar oyunlarını listeledik, sadece birini değil hepsini oynayarak deneyimlemenizi öneririz. En iyi 4 kişilik oyunlar neler merak ediyorsanız o yazımıza da göz atabilirsiniz.

Don’t Starve Together

Don’t Starve Together, hayatta kalma ve macera türünde bir oyun. Oyuncular, zorlu doğa koşullarında hayatta kalmaya çalışırken birlikte işbirliği yapmalı ve tehlikeleri birlikte atlatabilmeliler.

en iyi multiplayer oyunlar

Portal 2

Portal 2, zekaya dayalı bir bulmaca oyunudur. Oyuncular, portalları kullanarak labirent benzeri odalarda ilerler ve bulmacaları çözmeye çalışırken eşsiz bir deneyim yaşarlar.

Trine 4: The Nightmare Prince

Trine 4: The Nightmare Prince, eşsiz bir platform bulmaca oyunudur. Farklı yeteneklere sahip üç kahramanı kontrol ederek birlikte çalışmalı ve tehlikelerle dolu dünyayı keşfetmelisiniz.

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2, zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalışan bir grup karakteri kontrol ettiğiniz bir kooperatif aksiyon oyunudur. Arkadaşlarınızla birlikte zombilere karşı savaşarak hayatta kalmaya çalışabilirsiniz.

3 kişilik bilgisayar oyunları

Rocket League

Rocket League, en iyi 3 kişilik oyunlar arasındadır. Futbolu araçlarla oynanan hızlı tempolu bir oyun. Arkadaşlarınızla birlikte takım oluşturarak rakip takımlara karşı yarışabilir ve heyecan dolu maçlar yapabilirsiniz.

Divinity: Original Sin 2

Divinity: Original Sin 2, epik bir RPG deneyimi sunan bir oyundur. Arkadaşlarınızla birlikte efsanevi bir hikayeyi keşfederken strateji ve taktik yeteneklerinizi kullanmalısınız.

Gang Beasts

Gang Beasts, eğlenceli ve kaotik bir parti oyunudur. Komik karakterlerle dövüşerek ve rekabet ederek arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Human: Fall Flat

Human: Fall Flat, en iyi 3 kişilik oyunlar arasında favoridir. Fizik tabanlı bulmacalarla dolu eğlenceli bir oyundur. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli ve komik maceralara atılabilirsiniz.

3 kişilik oyunlar

Keep Talking and Nobody Explodes

Keep Talking and Nobody Explodes, bomba imha temalı bir bulmaca oyunudur. Bir oyuncu bombayı etkisiz hale getirmeye çalışırken, diğer oyuncular bombanın nasıl etkisiz hale getirileceğine dair talimatları okumalı ve iletişim kurmalıdır.

Bu oyunlar, arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz en iyi 4 kişilik oyunlardır. Birlikte oynarken ekip ruhunu güçlendirecek ve bolca eğleneceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?