2 dakika okunma süresi

1 yorum

46

Minecraft Kürsü Nasıl Yapılır?

TPC Game

2 ay önce

minecraft kürsü nasıl yapılır

Minecraft, sonsuz bir yaratıcılık ve macera dünyası sunan eşsiz bir oyundur. Oyuncular, çeşitli malzemeleri kullanarak çeşitli araçlar ve eşyalar yapabilirler. Bunlardan biri de kürsü. Bu yazımızda Minecraft kürsü nasıl yapılır, hangi malzemeler gerekir onu göstereceğiz.

Minecraft Kürsü Yapımı

Kürsü, oyun içerisinde kitap okumak için kullanılır. Kürsü yapmak için 4 Tahta Basamak ve 1 Kitaplık gerekiyor, bunları elde ettikten sonra çalışma masasına aşağıdaki görselde görüğünüz gibi yerleştirip kürsünüzü alabilirsiniz. Minecraft zırh askısı nasıl yapılır merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

minecraft kürsü yapımı

Minecraft Kitaplık Nasıl Yapılır?

Kürsü yapmak için kitaplık gerekiyor ve nasıl yapılacağını bilmiyorsanız anlatıyoruz. Minecraft kitaplık yapımı için 3 Kitap ve 6 Tahta Blok gerekiyor. Bunları elde ettikten sonra çalışma masasına aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi yerleştirip fırınınızı alabilirsiniz.

minecraft kitaplık yapımı

Minecraft Kürsü Ne İşe Yarar?

Kürsü, oyun içerisinde kitap okumak veya yazmak için kullanılır. Bulduğunuz herhangi bir kitabı koyabilir ve okuyabilirsiniz. Sadece okumakla kalmayıp boş bir kağıta arkadaşlarınızla beraber istediğinizi yazıp not edebilirsiniz. Kürsünün genel olarak amacı üzerine kitap koymaktır, hem de ortama dekoratiflik katar.

Yorumlar 1
Şafak ÖRNEK
Şafak ÖRNEK
2 ay önce

Bilgi için teşekkürler hocam. :)

Cevapla