3 dakika okunma süresi

0 yorum

37

Mount and Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri Nedir?

Bilal Emre

2 ay önce

Mount and Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount and Blade 2 Bannerlord, TalesWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir ortaçağ savaş simülasyonu ve rol yapma oyunudur. Oyun, popüler ”Mount and Blade” serisinin devamıdır ve oyunculara büyük ölçekli savaşlar, ticaret, politika ve karakter gelişimi gibi bir çok farklı özellik sunar. Mount and Blade 2 Bannerlord sistem gereksinimleri oyuncuların merak ettiği konulardan birisidir. Çünkü oyunda, akıcı grafiği ve rahat bir oyun deneyimi yaşamak için görüntü ayarlarının en yükseğe çekilmesi öneriliyor. Oyun, kalıtsal monarşi krallıkların, hanedanlarının ve feodal lordların hakim olduğu bir fantezi ortaçağ dünyasında geçer. Oyuncular, kendi karakterlerini oluşturarak bu dünyada yolculuk yapar. Kendi ordularını kurup, şehirleri fethederler veya kendi krallıklarını kurmak için diplomasi ve strateji kullanarak güç elde etmeye çalışırlar.

Mount and Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri 2

Mount and Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Mount and Blade 2 Bannerlord sistem gereksinimlerinde oyunculara Intel UHD Graphics 630/Nvidia GeForce GTX 660/AMD Radeon HD 7850 2GB’a sahip olunması önerilir. En iyi görsel deneyim için önerilen grafik kartı Nvidia GeForce GTX 1060 3GB/AMD Radeon RX 580’dir. Ayrıca Intel Core i3 8100/AMD Ryzen 3 1200 işlemciye sahip olmanız gerekir. En iyi oyun performansı için Intel Core i5-9600K/AMD Ryzen 5 3600X işlemci önerilir.

Mount and Blade 2 Bannerlord Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i3 8100 ya da AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel UHD Graphics 630/Nvidia GeForce GTX 660 2GB ya da AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Depolama Alanı: 60 GB boş alan

Mount and Blade 2 Bannerlord Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-9600K ya da AMD Ryzen 5 3600X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 3GB ya da AMD Radeon RX 580
  • Depolama Alanı: 60 GB boş alan

Kısacası ”Mount and Blade 2 Bannerlord” büyük ölçekli savaşlar, politik entrikalar ve karakter gelişimi üzerine kurulu derin bir ortaçağ simülasyonu ve rol yapma oyunudur. Oyuncular, kendi yolculuklarını ve hikayelerini oluşturarak bu zengin dünyada keşif yapabilirler. Mount and Blade 2 Bannerlord sistem gereksinimleri oyunculara oyun içi akıcılığı üst düzeye çıkartmak için yüksek donanım kullanımını öneriyor. Ancak düşük donanıma sahip bilgisayarlar için de minimum sistem gereksinimlerini de tavsiye ediyor.

Mount and Blade 2 Bannerlord hilelerini merak edenler için derlediğimiz içeriğimize buradan erişebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?