1 dakika okunma süresi

0 yorum

64

Mount & Blade II: Bannerlord Konsol Açma Nasıl Yapılır?

TPC Game

3 ay önce

bannerlord konsol açma

Mount & Blade II: BannerlordTaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Oyun size hile yapabilmenize olanak sağlıyor ve istediğiniz hileyi kullanabiliyorsunuz fakat hileleri kullanmadan önce aktifleştirmeniz ve konsolu açmanız gerekiyor. Bu yazımızda sizlere Mount & Blade II: Bannerlord Konsol Açma Nasıl Yapılır onu göstereceğiz.

Mount & Blade II: Bannerlord Konsol Açma

Bannerlord’da oyuna girer girmez hile yapamıyorsunuz, öncelikle hileleri aktifleştirmeniz gerekiyor. Bannerlord hileleri aktifleştirmek için bilgisayarda Belgeler klasörüne geliyoruz ardından Mount & Blade II: Bannerlord klasörünü açıyoruz ve engine_config.txt dosyasını buluyoruz. Dosyaya sağ tıklayıp herhangi bir not uygulamasıyla açtıktan sonra “cheat_mode 0” satırını bulup “cheat_mode 1” yapıyoruz ve kaydedip çıkıyoruz.

bannerlord konsol nasıl açılır

Hileleri aktifleştirme işlemi bittikten sonra sıra geldi konsol açmaya, Bannerlord konsol açma oldukça kolaydır. Konsolu açmak için de ALT + é tuşlarına basmalısınız, eğer açılmıyorsa Konsol Modu kurabilirsiniz. Bannerlord konsol kodları yazımızdan da kodları öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?