2 dakika okunma süresi

0 yorum

52

PUBG Mobile Görünmez Harf Nasıl Yapılır?

TPC Game

2 ay önce

pubg mobile görünmez harf

Battle royale oyun devlerinden PUBG Mobile’da kullanıcı adınızda kullanabileceğiniz görünmez harf bulunur. Bu görünmez harf sayesinde isminizin arasına boşluk bırakabilirsiniz. Daha havalı isim yaratmak için PUBG Mobile görünmez harf oyuncular tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

PUBG Mobile Görünmez Harf

PUBG Mobile’da isminizi daha ilgi çekici bir hale getirmek istiyorsanız arasına boşluk bırakabilirsiniz. Normalde oyunda bu yöntem mevcut değil fakat küçük bir işlem sayesinde bunu yapabilirsiniz, bu da sizin isminizi daha ilgi çekici yapacaktır. PUBG görünmez harf kullanmak için Ayarlar bölüme girip Hesap diyin ve Kullanıcı Adı seçeğinin yanında kalem simgesine tıklayın. Kullanıcı adınızı yazarken boşluk bırakmak istediğiniz yere “Ħ” veya “Ī” harflerini kopyalayıp yapıştırın ve ardından kaydedin. Artık kullanıcı adınızın içerisinde boşluk bulunuyor. PUBG Mobile 120 FPS veren telefonlar neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

pubg görünmez harf

Eğer kopyalayıp yapıştıramıyorsanız kullanıcı adınızı öncelikle bir not defterine yazın ve görünmez harfi de istediğiniz yere yerleştirin. Ardından not defterinden tamamen kopyalıp Kullanıcı Adı düzenleme kutucuğuna yapıştırın. Örnek olarak: “TPCĦGame” ve “TPCĪGame”.

Bu yöntem haricinde kullanıcı adınızda boşluk bırakamazsınız, küçük bir ayar sayesinde bunu yapabiliyorsunuz ve merak ediyorsanız bu hile olarak sayılmıyor yani herhangi bir ban söz konusu değil. Bazı desteklemeyen telefonlarda görünmez harf nedeniyle kullanıcı adınızı düzgün bir şekilde gözükmeyebilir, bu sebeple kullanıcılar sizi hile zannedebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?