2 dakika okunma süresi

0 yorum

71

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler Neler?

TPC Game

3 ay önce

pubg mobile kurmalı tüfekler

En popüler mobil oyunlardan olan PUBG Mobile’da kurmalı tüfeklerin neler olduğunu çoğu kişi merak ediyor. Oyun içerisinde çok fazla silah çeşiti bulunuyor ve bu yüzden oyuncuların çoğusu silahların ne olduğunu bilmiyor. Kurmalı tüfekler, oyun içerisinde bulunan sniperlardır aslında. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile kurmalı tüfekler hangileri onları göstereceğiz.

PUBG Mobile Kurmalı Tüfekler

Oyun içerisinde bulunan kurmalı tüfekler, uzun menzilli silahlardır. Bu yüzden kurmalı tüfekleri genellikle kullanmak çoğu oyuncuya zor gelebiliyor fakat silahlara alıştıktan sonra ne kadar güçlü olduklarını fark edebiliyorsunuz. PUBG Mobile kurmalı tüfekler AWM, Kar98, M24 ve Win94’tür. Aşağıda bu silahları açıklayan bir yazıda yazdık sizlere, silahlar hakkında bilgi edinmek için okuyabilirsiniz. PUBG Mobile bedava uc kodları almak isterseniz o yazımıza da bakabilirsiniz.

Kar98k

En popüler kurmalı tüfeklerden biri olan Kar98k, tek atışlıdır ve yüksek hasar verme potansiyeline sahiptir. Eğer doğru nişan alabilirseniz, rakiplerinizi tek bir atışla etkisiz hale getirebilirsiniz.

pubg mobile kar98k

M24

M24, Kar98k’ye benzer şekilde tek atışlıdır ve yüksek hasar verir. Oyun boyunca haritada nadir bulunabilen bir tüfektir.

pubg mobile m24

AWM

AWM, en güçlü sniper tüfeklerinden biridir ve yüksek hasar verme kapasitesine sahiptir. Ancak, AWM’nin mühimmatı diğer tüfeklerle uyumlu değildir ve özel olarak bulunmalıdır.

pubg mobile awm

Win94

Win94, diğer kurmalı tüfekler gibi tek atışlıdır ve genellikle Karakin haritasında sıkça bulunur. Karakteristik olarak, üzerinde optik nişangah bulunmaz ve bu nedenle oyuncuların doğrudan nişan almasını gerektirir. Ancak, hızlı bir atış hızına sahiptir ve yakın ve orta menzilde etkili olabilir.

pubg mobile win94

PUBG kurmalı tüfekler 4 silahta oluşur ve bu silahların neredeyse oyunun en güçlü silahlarıdır. Uzun menzilli oynayabilen oyuncular bu silahlarla rakiplerini kolay bir şekilde alt edebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?