2 dakika okunma süresi

0 yorum

78

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek (2024)

TPC Game

3 ay önce

pubg mobile premium sandık ne zaman gelecek

PUBG Mobile, dünya çapında milyonlarca oyuncunun heyecanla oynadığı popüler bir mobil savaş royale oyunudur. PUBG Mobile oyuncularının en sevdiği sandık olan premium sandık, oyun içerisine nadir bir şekilde ekleniyor. Premium sandığın ne zaman geleceğini merak eden oyuncular için bu yazımızda PUBG Mobile premium sandık ne zaman gelecek onu açıklayacağız.

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

Oyuna arada gelen bu sandık oyuncular için oldukça önemli bir sandıktır. Bu sandık için şimdiden UC biriktirmeye başlasanız iyi olur çünkü yakın bir zamanda görmemiz mümkün. İçerisinde değeri büyük eşyalar olması ve sandığın düşük UC olması oyuncuları oldukça sevindiriyor, böyle olunca da herkes PUBG Mobile premium sandık ne zaman gelecek diye soruyor. PUBG Mobile bedava hesaplar neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

pubg mobile premium sandık
  • PUBG Mobile Premium Sandık Tarihi: 15 Ocak 2024
  • PUBG Mobile Premium Sandık Tarihi: 15 Mart 2024
  • PUBG Mobile Premium Sandık Tarihi: 15 Mayıs 2024

Şimdilik tahmin edilen tarihler bunlar, bu veya yakın tarihlerinde gelecek olan güncellemeyle oyuna premium sandıkta eklenecek.

PUBG Mobile Premium Sandıkta Neler Var?

Premium sandıklar her seferinde değişmektedir bu yüzden gelecek olanların içerisinde ne olacağı henüz bilinmemektedir. Gelmesine yakın zamanlarda tahmin üzerine bir açıklamalar gelebilir fakat PUBG Mobile üzerinden resmi bir açıklama gelmediği sürece kesin değildir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?