2 dakika okunma süresi

0 yorum

50

Sevgilinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar

TPC Game

3 ay önce

sevgilinizle oynayabileceğiniz oyunlar

Sevgilinizle birlikte bilgisayar oyunu oynamak, ilişkinizi güçlendirmek için muhteşem bir yoldur. Beraber rekabet edebilir, işbirliği yapabilir ve eğlenerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Sevgilinizle oynayabileceğiniz oyunlar neler onları göstereceğiz.

Sevgilinizle Oynayabileceğiniz Oyunlar

Birlikte güzel vakit geçirmek ilişkinizin daha güçlenmesi için harika bir yoldur. Güzel vakit geçirmek için de sevgilinizle oyunlar oynabilirsiniz, birlikte hem eğlenir hem de işbirliği yapabilirsiniz. Aşağıda sizlere sevgilinizle oynayabileceğiniz oyunları listeledik, istediğiniz oyunları indirip oynayabilirsiniz. Bizim önerimiz her oyunu denemeniz farklı farklı deneyimler kazanmanız. Bir önceki yazımız sevgiliyle oynanacak oyunlar yazımıza da göz atmayı unutmayın.

Terraria

Terraria, keşif, madencilik, savaş ve yapı inşası gibi birçok unsuru bir araya getiren bir macera oyunudur. Birlikte düşmanlara karşı savaşabilir, yer altı mağaralarını keşfedebilir ve büyülü eşyaları toplayabilirsiniz.

kız arkadaşımızla oynayabileceğimiz oyunlar

Gang Beasts

Gang Beasts, çılgın fizik tabanlı dövüş oyunudur. Komik karakterlerle birlikte dövüşerek veya bulmacaları çözerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Human: Fall Flat

Bu fizik tabanlı bulmaca oyunu, sevimli karakterlerle birlikte çeşitli zorluklarla dolu bölümleri tamamlamanızı gerektirir. Birlikte çalışarak bulmacaları çözebilir ve ilerleyebilirsiniz.

Tricky Towers

Tricky Towers, arkadaşlarınıza veya sevgilinize karşı kuleler inşa etmenizi gerektiren bir fizik tabanlı bulmaca oyunudur. Dikkatli olun, rakipleriniz kulelerinizi yıkabilir!

Cuphead

Eğer retro tarzı çizimlere ve zorlu platform oyunlarına ilgi duyuyorsanız, Cuphead harika bir seçenektir. Birlikte zorlu boss savaşlarına meydan okuyabilir ve harika çizimlere hayranlıkla bakabilirsiniz.

sevgiliyle oynanan oyunlar

Castle Crashers

Castle Crashers, birlikte yüzlerce düşmana karşı savaşmanızı gerektiren eğlenceli bir hack and slash oyunudur. Renkli grafikler ve çılgın karakterlerle dolu bir maceraya atılabilirsiniz.

The Escapists 2

Bu oyunda birlikte hapishaneden kaçmaya çalışırsınız. Planlama, işbirliği ve gizlilik becerilerinizi kullanarak kaçış planınızı gerçekleştirmeye çalışabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz oyunlar sizleri oynarken oldukça eğlendirecektir. Valorant, CS 2 vb. gibi popüler rekabetçi FPS oyunları da önerebilirdik ama biz sizler için eğlenebileceğiniz ve güzel vakit geçirebileceğiniz oyunları önerdik.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?