2 dakika okunma süresi

0 yorum

57

Valorant Aim Nasıl Geliştirilir?

TPC Game

3 ay önce

valorant aim nasıl geliştirilir

Valorant oyununda Aim oldukça önemlidir, eğer kötü bir Aim’e sahipseniz rakipleri alt etmeniz biraz zor olacaktır bu yüzden Aim’inizi olabildiğince çok geliştirmelisiniz. Aim geliştirmek sanılanın aksine çok zor bir şey değil bunun için bir süre pratik yapmanız gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere detaylı olarak Valorant Aim Nasıl Geliştirilir onu öğreteceğiz.

Valorant Aim Geliştirme

Valorant’ta Aim geliştirmek için öncelikle oyunu gün içerisinde çok oynamanız gerekmekte çünkü ne kadar çok pratik yaparsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Bazen oyuna girdiğimizde bazı oyuncular gelir ve “Elim soğuk ondan dolayı vuramıyorum” der, elim soğuk demesinin nedeni daha ilk oyunu olması ve hiç alıştırma yapmadan oyuna girmesinden kaynaklıdır. Aşağıdaki maddeleri okuyarak ve uygulayarak siz de Valorant’ta Aim’inizi geliştirebilirsiniz.

valorant aim geliştirme

Isınırak Oyuna Girin

Yukarıda da belirttiğimiz gibi oyuna girmeden önce alıştırma yapmazsanız rakipleri vurma olasılığınız oldukça düşük olur fakat oyuna girmeden önce 10-15 dakika kısa maçlarda alıştırma yaparsanız eliniz ısınacaktır ve rakipleri vurmanız kolaylaşacaktır.

Uygun Mouse Seçimi

En önemli etkenlerden birisi de kullandığınız Mouse‘dur. Kullandığınız mouse elinize tam oturması ve rahat hareket etmesi gerekmektedir eğer kötü bir mouse ile oynarsanız sizin oyun performansınızı kötü etkileyecektir.

Sürekli Antreman Yapın

Gün içerisinde maça girmesenizde ara ara alıştırma bölümüne ve ya kısa maçlara girerek antreman yapın bu sizin elinizi sürekli alıştıracaktır.

Bu vermiş olduğumuz yöntemlerleri sürekli uygulamanız halinde kısa süre içerisinde Aim’inizin geliştiğini görebileceksiniz. Önemli olan sürekli olarak bunu devam ettirmek ve fazla ara vermemek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?