2 dakika okunma süresi

0 yorum

52

Valorant Kaldırılmıyor Hatası Nasıl Çözülür?

TPC Game

3 ay önce

valorant kaldırılmıyor hatası çözümü

Valorant‘ı bıraktınız ve bilgisayarınızdan kaldırmak istiyorsunuz fakat bir türlü kaldıramıyor musunuz? Son zamanlarda oyuncular Valorant’ı bilgisayarlarından kaldırmak isteselerde kaldıramıyorlar. Bu yazımızda sizlere Valorant kaldırılmıyor hatası nasıl çözülür onu göstereceğiz.

Valorant Kaldırılmıyor Çözümü

Bazen oyuncular Valorant’tan sıkılabilirler ve bunun birçok nedeni bulunur. Oyunda çok fazla hile gelmesi, düzgün eşleşme olmaması, Valorant’tan sıkılmak, yeterli vakit bulamamak vb. gibi birçok sebep mevcut. Bu durumlarda artık Valorant’ı hiç oynamayacaksanız oyunu kaldırıp bilgisayarda yer açmanız sizin için daha iyi olacaktır. Valorant nasıl silinir bilmiyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

Oyunu bıraktınız ve artık bilgisayarınızda görmek istemiyorsunuz ama kaldırmak isteyince de halen bilgisayarınızda kalıyorsa bunun kökten çözümünü sizlerle paylaşacağız. Öncelikle Windows tuşuna basıyoruz ve Program ekle veya kaldır yazıp giriyoruz. Karşımıza çıkan ekranda Valorant’ı buluyoruz ve Kaldır butonuna basıyoruz. Buradan kaldırma işlemini yaptıktan sonra bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

valorant nasıl kaldırılır

Windows+R tuşuna basarak Çalıştır penceresini açıyoruz, buraya “temp” yazıyoruz ve açılan klasördeki bütün dosyaları siliyoruz. Sildikten sonra tekrardan Çalıştır penceresini açıyoruz ve bu sefer “%temp%” yazıyoruz, yine aynı şekilde bütün klasörleri siliyoruz. Bazı dosyalar silinmeyebilir bu durumda Atla seçeneğine basabilirsiniz.

valorant kaldırılmıyor

Bu adımları yaptıktan sonra artık Valorant kaldırılmıyor hatasını çözmüş olacaksınız, hem Valorant’tan hem de onun dosyalarından kurtulmuş olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?