2 dakika okunma süresi

0 yorum

56

Valorant Maç Geçmişi Nasıl Görünür?

TPC Game

3 ay önce

valorant maç geçmişi nasıl görünür

Popüler FPS oyunu Valorant gün geçtikle oyuncuların ilgisini çekmeye devam ediyor. Valorant oyuncularının çoğusu istatistiklerini ve geçmiş maçları görmek istiyorlar, sadece kendilerinin değil maç esnasında karşısına gelen rakipleri de takip etmek istiyorlar. Bu yazımızda sizlere Valorant maç geçmişi nasıl görünür onu göstereceğiz.

Valorant Maç Geçmişi Görme

Maça başlarken karşı takıma gelen oyuncuların nasıl oynadığının istatistiklerini, maç geçmişini görmek isteyen oyuncular bulunuyor. Çoğu çevrimiçi oyunda bu yapılır ve karşı takım analiz edilir, rakip takıma göre oyunun gidişatı tahmin edilebilir. Sadece rakip takım değil, isterseniz kendinizin veya başka birisinin de maç geçmişine, istatistiklerine bakabilirsiniz. Valorant nasıl silinir merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

valorant maç geçmişi görme

Valorant maç geçmişi görebileceğiniz https://tracker.gg/valorant sitesi şu an en popüler siteler arasında, çoğu Valorant oyuncusu bu siteyi kullanmakta. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda kullanıcı adını aratarak görebilirsiniz, isterseniz de Riot ID ile giriş de yapabilirsiniz. Profile girdikten sonra Matches yazan kısımdan oyuncunun maç geçmişini bulabilirsiniz.

Sadece maç geçmişini değil sitede her şeyi bulabilirsiniz. Toplam kaç saat oynadığınız, en çok oynadığınız ajan, en çok oynadığınız silah, öldürme sayınız vs. her şey mevcut siteyi inceleyerek bunları da görebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?