2 dakika okunma süresi

0 yorum

47

Valorant Val 5 Hatası Nasıl Çözülür?

TPC Game

2 ay önce

valorant val 5 hatası çözümü

Riot Games’in çıkarttığı son zamanların en popüler FPS oyunlarından Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda oyuncular oyun içerisinde Val 5 hatası ile karşılaşıyor ve bu hata oyuncuların canını sıkmakta. Bu yazımızda sizlere Valorant Val 5 hatası nasıl çözülür onu göstereceğiz.

Valorant Val 5 Hatası Çözümü

Valorant oyuncuların karşısına çıkan Val 5 hatası, hesabınızın başka yerde açıldığını belirtir. Oyuna girerken eğer başka bilgisayarda açık kaldıysa girişte bu hatayı alırsınız veya oyundayken başka bir yerden giriş yapılırsa da bu hata ile karşılaşırsınız. En iyi Valorant crosshair kodları neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

valorant val 5 hatası

Bu hata ile karşılaşıyorsanız öncelikle hesabınızı herhangi bir arkadaşınıza verip vermediğinizi düşünün. Eğer hesabı arkadaşınıza vermişseniz büyük ihtimalle o giriş yapmıştır ve onunla iletişime geçerek hesaptan çıkmasını belirtebilirsiniz. Bu arada Valorant’ta hesap paylaşımı yasaktır bu yüzden hesabınızı arkadaşınız dahi olsa başka kişilerle paylaşmayın.

Hesabınızı herhangi bir kişi ile paylaşmadıysanız veya başka yerde açık unutmadıysanız hesabınız çalınmış olabilir. Bunun için hemen şifre değiştirip hesabınızı kurtarmalısınız. Buraya tıklayarak Valorant şifre değiştirme sayfasına gidin ve şifrenizi değiştirin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?