2 dakika okunma süresi

0 yorum

80

Yeni Valorant Ajanı Clove Tanıtıldı!

TPC Game

3 ay önce

clove

Riot Games‘in popüler FPS oyunu Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna belirli aralıklarla yeni ajanlar eklenmektedir. Uzun bir aradan sonra yeni ajan Clove resmi olarak tanıtıldı.

Yeni Ajan Clove

VCT Masters Madrid turnuvası bittikten kısa bir süre sonra tanıtılan ajan Clove, Bölüm 8 Kısım 2 ile beraber oyuna eklenecek. Riot Games tarafından ajanı tanıtan bir fragmanda yayınlandı. Valorant bedava hesaplar neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

Ajana baktığımız zaman öncü bir ajana benziyor ve yetenekleri birkaç ajanın yeteneklerini de andırıyor. Yeteneklerinden birisi Kayo’nun ultisine benzer görünüyor, öldüğü zaman tekrardan dirilme imkanı sunuyor. Brimstone’nun smoke yeteneğine benzer yetenek de bulunuyor, KillJoy gibi patlayan bir enerji bombası da atabiliyor.

Dikkat çeken bir özellik ise öldükten sonra yeteneklerini kullanmaya devam etmesi, videoda öldükten sonra smoke kullandığını görebiliyoruz. Yakın zamanda karakter ile alakı detaylı incelemeyi sitemizde paylaşacağız, takipte kalın.

Yeni Ajan Clove Ne Zaman Çıkıyor?

Bölüm 8 Kısım 2 ile birlikte oyuna eklenecek olan Clove, 27 Mart 2024 itibariyle oyuna eklenecek ve herkes tarafından oynanabilir olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?