2 dakika okunma süresi

0 yorum

46

COD: Warzone Mobile En Çok Silinen Oyun Oldu!

TPC Game

3 ay önce

call of duty warzone mobile

Geçtiğimiz günlerde Android ve iOS için çıkış yapan Call of Duty: Warzone Mobile, ilk 24 saat içinde Android’de en çok silinen oyun oldu. Bu istatistiklerinin oyunun oyuncular tarafından ne kadar çok beğenilmediğini gösteriyor.

Aylarca oyuncuları beklentilere sokan Warzone Mobile, 21 Mart‘ta tüm platfromlarda yayınlandı. Android tarafında oyunu indirip deneyimleyen oyuncuların oyunda ciddi sorunlar ve deneyimi engelleyen hatalar gördüklerini belirtti. Oyunun böyle olmasından kaynaklı indirildiği gibi çoğu oyuncu tarafından silindi.

Mobil oyun tarafında Battle Royale oyunlar gün geçtikçe artıyor, popüler oyunlardan biri olan Call of Duty: Warzone‘da bu piyasaya giriş yaptı. Çok oyunculu Battle Royale moduyla piyasaya sürülen oyun, oyuncular tarafından pek iyi karşılanmadı.

cod warzone mobile

Amiral gemisi telefonlarda bile FPS, çökme, aşırı ısınma sorunları yaşandı, bu sebepten dolayı çoğu oyuncu oyunu direkt sildi. Oyuna çıktığı günden beri yeni güncellemeler sürekli gelse de silen oyuncuların çoğusu oyuna tekrardan geri dönüş yapmadı. Böylesi büyük bir şirketin böyle bir sorunla oyunu piyasaya sürmesi onlara pahalıya patladı.

Yayınlanan rapora göre Call of Duty: Warzone Mobile, Android tarafında en çok silinen oyun olmayı başardı. iOS tarafında herhangi bir sorun ile karşılaşıldığı görünmüyor, optimizasyon için çok fazla seçenek bulunmadığı için iOS platformunda oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Gelen güncellemelerle birlikte bütün sorunlar yavaş yavaş ortadan kaldırılıyor fakat kaldırılması silen oyuncuların hepsini tekrar getirir mi? Pek sanmıyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?