2 dakika okunma süresi

0 yorum

64

CS 1.6 Süre Kaldırma Kodu Nedir?

TPC Game

3 ay önce

cs 1.6 süre kaldırma kodu

Counter-Strike 1.6 (CS 1.6), efsanevi FPS oyunudur ve yıllar geçmesine rağmen hala geniş bir oyuncu kitlesi tarafından oynanmaya devam etmektedir. Oyunun çekiciliğinden biri, kullanıcıların oyunun bazı özelliklerini özelleştirebilmesidir. Oyunda yazacağınız kodlar sayesinde neredeyse istediğinizi yapabiliyorsunuz bunlardan birisi de maçlarda süreyi kaldırmak. Bu yazımızda sizlere CS 1.6 süre kaldırma kodu nedir onu göstereceğiz.

CS 1.6 Süre Kaldırma Kodu

Süre kaldırma kodu, özel sunucularda kullanılan maç süresinin ortadan kaldırımasına yarar. Süre bittiği zaman otomatik olarak oyun takım bölgelerinden yeniden başlar fakat süre kaldırılırsa süre bitme sorunu gibi sorun yaşamazsınız. Genellikle arkadaşlarınızla özel oyun oynarken bu kod tercih edilir. CS 1.6 Aim kodları neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

cs 1.6 süre kaldırma

Kodu kullanmak için öncelikle sunucuyu sizin kurmanız ve hilelerin aktif olması gerekiyor. Hileler aktif değilse konsola “sv_cheats 1” yazın ve ardından “restart” yazarak sunucuyu yeniden başlatın. Artık hileler aktif olduğuna göre CS 1.6 süre kaldırma kodunu kullanabilirsiniz. Maç içerisindeyken konsolu açın “mp_timelimit 0” yazın, artık süre sıfırlandığı için rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Maça başlarken satın alma kısmındaki süreyi kaldırmak isterseniz eğer onun içinde konsola “mp_freezetime 0” yazmanız gerekiyor. Tekrardan düzeltmek isterseniz de “0” yazan yeri istediğiniz süreyle değiştirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?