2 dakika okunma süresi

0 yorum

75

CS 2 FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

TPC Game

3 ay önce

cs 2 fps gösterme

Son zamanların en popüler FPS oyunlarında CS 2’de çoğu oyuncu FPS göstergesi nasıl açılır bilmiyor. Biz bu yazımızda sizlere CS 2 FPS gösterme nasıl yapılır onu göstereceğiz.

CS 2 FPS Gösterme

CS 2‘de kaç FPS aldığınızı görmeniz içi iki yöntem bulunuyor. Bunlardan birisi konsol kodu ile diğeri ise Steam arayüzden. Peki bu göstergeler nasıl açılır? CS 2’ye giriş yaptıktan sonra Geliştirici Konsolu açıyoruz ve “cl_chowfps 1” yazarak FPS’imizi görebiliyoruz. CS 2 FPS yükseltme yöntemleri neler merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

cs 2 fps göstergesi

Diğer bir yöntem ise Steam arayüzünden FPS göstermeyi etkinleştirmek. Bunun içinde öncelikle oyun içerisindeyken “Shift+Tab” yapıp Steam arayüzünü açıyoruz, ardından aşağıda bulunan Ayarlar simgesine tıklıyoruz. Açılan pencerede soldaki Oyun İçi sekmesine tıklıyoruz ve Oyun İçi FPS Sayacı nerede olmasını istiyorsan orayı işaretliyoruz.

Yukarıda vermiş olduğumuz yöntemlerle CS 2 FPS göstergesini aktifleştirebilirsiniz, sizin için hangisi daha kolay oluyorsa onu seçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?