2 dakika okunma süresi

0 yorum

51

Cyberpunk 2077 Ücretsiz Oluyor! (Kısa Süreliğine)

TPC Game

3 ay önce

cyberpunk 2077

CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve yayınlanan Cyberpunk 2077, bu hafta sonu PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak. Daha önce hiç Cyberpunk 2077 oynamadıysanız deneyimlemeniz için muhteşem bir fırsat.

Cyberpunk 2077, Maksimum 5 Saat Oynanabilir!

28 Mart Perşembe gününden başlayarak 1 Nisan Pazartesi gününe kadar oyunu indirip ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz, üstelik bunun için konsolların PlayStation Plus, Xbox Game Pass gibi aboneliklerine ihtiyaç yok. Ancak şöyle bir kötü yanı var ki deneme süresini 5 saatle sınırlandırmışlar, yani maksimum oyunu 5 saat oynayabilirsiniz. 4 Gün süre içerisinde 5 saat sınırlama koymaları oldukça kötü olmuş fakat deneyip daha sonrasında alıp almayacağınıza karar vermek için ideal bir süre gibi gözüküyor. Eğer süre dolduktan sonra satın alırsanız oyuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

cyberpunk 2077 night city

2020 yılında çıkış yapan Cyberpunk 2077, ilk başlarda çok fazla sorunlarla çıkış yaptı fakat daha sonrası sürekli gelen güncellemelerle bu hatalar giderildi. Bu ücretsiz deneme sürümünde de asıl amaç oyunculara Night City‘nin yenilenen halini oyunculara göstermek, yeni ve eski oyuncular bu güncellemeyle eskiye gidecekler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?