2 dakika okunma süresi

0 yorum

42

Cyberpunk 2077 ve The Witcher Mobile Gelebilir!

TPC Game

3 ay önce

cyberpunk 2077 mobile

Cyberpunk 2077 ve The Witcher oyunlarının geliştiricisi CD Projekt Red, popüler iki oyunun mobile çıkabileceğini duyurdu. Şirketin CEO’su Michał Nowakowski, mobil oyun pazarına girmek istediklerini işaret etti.

Michał Nowakowski, The Witcher ve Cyberpunk 2077 oyunlarını üçüncü taraf geliştiricilere lisanslamayı planlıyor. Böyle bakılırsa oyunu mobil tarafında yayınlayan firma başka olacak. Alınan bu kararla birlikte şirketin, oldukça fazla oyuncuya sahip olan mobil oyun pazarına girilmesi bekleniyor.

the witcher mobile

CD Projekt Red tarafından bu konunun ayrıntıları ile alakalı henüz net bir şey yok fakat yayınlanan raporlara göre şirket her geçen gün daha da büyüyor ve bu büyümeyi mobil oyun sektöründe kullanılması bekleniyor.

Sevilen iki popüler oyunun mobil platformalara gelmesi oyuncular için oldukça heyecan verici oldu. Oyun ile alakalı henüz kesin bir şey olmadığı için oyunun nasıl çıkacağı da belli değil. Ücretli hikayeli oyun olarak mı satılır yoksa ücretsiz uygulama için satın alımlı oyun olarak mı orasını ilerleyen zamanlarda kesinleştiğin de öğreneceğiz. Şu an önlerinde The Witcher 4: Polaris projesi olduğu için mobil oyun sektörüne girmeleri biraz uzun sürebilir gibi gözüküyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?