2 dakika okunma süresi

0 yorum

41

The Witcher 4 İçin Müjdeli Haber Geldi!

TPC Game

3 ay önce

the witcher 4 polaris

CD Projekt Red, şirketin geliştirme kısmının %64‘ünü The Witcher 4: Polaris oyununa yönlendirdi. Cyberpunk 2077‘nin yavaş yavaş sonuna gelen şirket, artık yeni The Witcher oyunu için daha da hızlandı.

The Witcher 4: Polaris Geliyor

CD Projekt Red, projerler hakkında yayınladığı raporda 600’den fazla geliştiriciye sahip olduklarını ve bunların 400’den fazlasını yeni The Witcher oyununa yönlendirdiğini açıkladı. Kasım ayında yayınlanan raporda 300 geliştiricinin The Witcher 4 üzerinde çalıştığını belirten CD Projekt Red, aradan geçen birkaç ay sonra bu sayıyı 400 ve üzerine çıkarttı. Şirketin bu kadar büyük bir kısmının bir an da bu oyuna atanmasına bakacak olursak oyun için hızlanmaya başladıklarını görebiliriz.

the witcher 4

Oyun hakkında şu ana kadar bilinen tek şey Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor olması. Bir önceki oyunda işlenen hikayelerin ve görevlerin bu oyunda daha da genişlemesi bekleniyor. Çoğu kişinin hayran kaldığını The Witcher 3’ten sonra yapımcı şirketin bu oyunda oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayacağını ve beklentilerin üstünde bir proje çıkartacaklarını umuyoruz.

CD Projekt Red, oyunun çıkış tarihinin en erken 2025 sonu olduğunu söyledi, bu kadar kişinin bir an da bu oyuna odaklanmasına bakarsak yakın zamanlarda oyun ile alakalı açıklamalar gelebilir. Fragmanının ise 2025 ilk çeyreğinde yayınlanmasını bekliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?