2 dakika okunma süresi

0 yorum

44

Sony, PlayStation Plus Nisan Oyunlarını Açıkladı

TPC Game

3 ay önce

playstation plus nisan oyunları

Sony, Nisan ayında PlayStation Plus’a gelecek olan 3 oyunu açıkladı. PlayStation Blog üzerinden oyuncuların heyecanla bekleyeceği üç oyun olan Immortals of Aveum, Minecraft Legends ve Skul: The Hero Slayer‘ı Nisan‘da PlayStaion Plus‘a ekleyeceklerini duyurdu.

PlayStation Plus Nisan Oyunları

PlayStation Plus Essential, Extra ve Premium üyeleri, 2 Nisan Salı gününden 6 Mayıs Pazartesi gününe kadar oyunları kütüphanelerine ekleyip oynayabilirler.

Immortals of Aveum

Immortals of Aveum, EA ve Ascendant Studios tarafından geliştirilen büyü yapma becerisi kazandıran fantastik macera oyunudur. Oyunun hikayesi, savaşın seyrini değiştirecek ve Aveum dünyasını kurtacak güce sahip olan güçlü bir lider Jak’i konu alıyor. Oyunu sadece PS 5 kullanıcıları oynayabilir.

Immortals of Aveum

Minecraft Legends

Bilindik Minecraft dünyasının dışında bir oyun olan Minecraft Legends, oyunculara strateji deneyimi sunuyor. Overworld’ü kurtarmak için taktikler ve stratejilerle birlikte Piglin ordularıyla karşı karşıya geliyorsunuz. 18 Nisan 2023 tarihinde çıkış yapan oyun birinci yıllarında PlayStation Plus ile birlikte ücretsiz oynanabilir olacak. Oyunu PS 4 ve PS 5 kullanıcıları oynayabilir.

Minecraft Legends

Skul: The Hero Slayer

SouthPAW Games tarafından geliştirilen ve Neowiz tarafından yayınlanan Skul: The Hero Slayer, oyunculara hızlı dövüş özelliklerini bir araya getiren 2D rogue-lite oyun deneyimi sunuyor. Oyunun kahramanı Skul, diğer iskeletleri alt etmek için sürekli yetenek ve beceriler kazanarak kendini geliştirebiliyor. Oyunu sadece PS 4 kullanıcıları oynayabilir.

Skul The Hero Slayer

Bu 3 oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve bir sonraki aya kadar oynayabilirsiniz. Oyunların toplam değerleri yaklaşık 2800 TL. Oyunları deneyimlemeniz için muhteşem bir fırsat.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?