2 dakika okunma süresi

0 yorum

42

Marvel Rivals Duyuruldu!

TPC Game

3 ay önce

marvel rivals

Bu sabah Marvel’ın çıkartacağı oyun hakkında sızıntı haberini yayınlamıştık, şimdi de oyunun resmi olarak duyurusu yapıldı. NetEase ve Marvel Games tarafından geliştirilen Marvel Rivals duyuru fragmanı yayınlandı.

Marvel Rivals Resmi Olarak Duyuruldu!

Marvel Games ve NetEase tarafından 6’ya 6 oynanabilen Overwatch benzeri Marvel Rivals resmi olarak duyuru ftagmanını yayınladı. Oyun Nisan ayında Kapalı Alfa testiyle ilk oyuncularla buluşacak ardından Mayıs ayında daha geniş bir kitleyle Beta sürümü yayınlanacak. Marvel Rivals, Steam ve Epic Games Store üzerinden oynanabilir olacak, şimdiden istek listenize ekleyebilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil, beta sürümünden sonra açıklanması bekleniyor. Fragmanda karakterleri ve oyunun oynanışını az da olsa görebiliyoruz. İncelemeden önce yayınlanan fragmanı izlemek için:

Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan oyunda Marvel evreninden birçok karakteri görüyoruz. Bu karakterlerden Iron Man, Peni Parker, Spider-Man, Hulk, Doctor Strange, Luna Snow, Magik, Major, Groot, Rocket Raccoon, Black Panther ve Loki ilk başta oyunda olacak gibi gözüküyor, ilerleyen zamanlarda yeni karakterler oyuna eklenir mi henüz belli değil.

Her karakterin kendine özgü özellikleri bulunuyor ve görüntü kalitesine de baktığımızda göz alıcı olduğunu söyleyebiliriz. Piyasaya nasıl bir giriş yapacak, Overwatch’ı geride bırakacak mı ilerleyen zamanlarda bunu göreceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?