2 dakika okunma süresi

0 yorum

36

Marvel, Overwatch Benzeri Oyun Çıkartıyor!

TPC Game

3 ay önce

marvel yeni oyun

İddialara göre Marvel, 6’ya 6 oynanabilir Overwatch benzeri bir oyun üzerinde çalışıyor ve 27 Mart 18:00‘da bu oyunun duyurusunun yapılması bekleniyor. Oyun içerisinde olacak karakterlerle alakalı ilk görsel sızdırıldı.

Oyundan İlk Görsel Sızdırıldı!

Sektörden bir kişi, Overwatch ve Valorant gibi popüler çok oyunculu oyunlardan ilham alan Marvel’ın NetEase ile birlikte çalıştığını ima etti. NetEase’nin ne kadar büyük bir oyun şirketi olduğunu çoğu kişi biliyor, bu şirket daha öncesinde de Marvel Super War ve Marvel Duel oyunlarını da geliştirdi yani bu ilk Marvel oyunu olmayacak. Oyun içinde karakterlerin olduğu düşünüldüğü bir görüntü internet ortamına sızdırıldı, baktığımızda çoğu popüler Marvel karakterleri oyun içerisinde yer alıyor.

marvel overwatch benzeri oyun

Oyunun Overwatch tarzında, 6’ya 6 online-shotter oyun olması bekleniyor. Oyununun şu anlık hangi platformlarda yayınlanacağı belli değil, bazı kaynaklar PC için diyor bazıları mobil bazıları ise konsol. AAA ölçeğinde bir oyun bekleniyor, bu yüzden ilk başlarda konsol ve PC için çıkış yapabilir.

Oyunun neredeyse çıkmasına saatler kala bir görsel sızdırılması bekleyen oyuncuları daha da heyecanlandırdı. 27 Mart 18:00’da Marvel’ın yeni oyunu duyurusunu yapacak, duyurulduğunda oyun hakkında daha fazla detaylara sahip olacağız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?