2 dakika okunma süresi

0 yorum

115

Ebonivon Kimdir? (İsmail Dalgıç)

TPC Game

2 ay önce

ebonivon kimdir

Kick izleyicilerinin yakından tanıdığı, İsmail Dalgıç namıdiğer Ebonivon kimdir gelin bakalım. Ebonivon kimdir, kaç yaşında, nereli vb. gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ebonivon Kimdir?

Twitch platformundan sonra şimdi Kick’te yayın yapan popüler yayıncıdır, yayınlarda genellikle sohbet ederken, video izlerken ve ekip ile role play oyun oynarken görebilirsiniz. Geçmişte uzun bir süre tiyatro ile ilgilenmesinden dolayı yayınlarda onu çok güzel bir şekilde role play yaparken izleyebilirsiniz. Wtcn kimdir merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

ebonivon kaç yaşında

Ebonivon Kaç Yaşında

Ebonivon kaç yaşında hakkında internette çok fazla bilgi dolaşıyor fakat yayınlardan öğrendiğimizde 1998 doğumlu ve 26 yaşındadır.

Ebonivon Nereli

Ebonivon’un nereli olduğu da belli değil, o da bilinmiyor.

Ebonivon Boy

Ebonivon, tahminimizce 1.73 boyunda

Ebonivon Kilo

Ebonivon, tahminimizce 70 KG.

Ebonivon İsmi Nereden Geliyor?

Küçükken oynadığı Devil May Cry oyununda Ebony & Ivory isimli en güçlü iki silahın isimleri yazarken yanlışlıkla Ebonivon ismini buldu.

Herhangi bir şey bilmediğimiz Ebonivon kimdir makalemizde sizlere fazla bir bilgi sunamadık fakat yazıyı öğrenip güncelleyeceğiz.

Kick Nedir?

Kick bir canlı yayın hizmetidir. Kick Streaming Pty Ltd tarafından işletilmekte ve Stake.com’un kurucu ortakları Bijan Tehrani, Ed Craven ve yayıncı Trainwreckstv tarafından desteklenmektedir. Kick, 2022 yılında Amazon’un sahibi olduğu Twitch’e rakip olarak, daha gevşek denetim ve yayıncılar için daha yüksek gelir paylarına odaklanarak kuruldu. Yayın platformları arasında en düşük oran olan yayıncının gelirinden %5’lik pay alır. Ayrıca 2023’te daha önce Twitch’te öne çıkan birçok yayıncıyla yaptığı anlaşmalarla tanınıyor; bunlardan en önemlileri satranç büyükustası Hikaru Nakamura, Nickmercs, Adin Ross, Amouranth, Ice Poseidon ve XQc.

Kick’te, Haziran 2023 itibarıyla günde ortalama 235.000 canlı yayın gerçekleşmektedir.

Kişi hakkındaki bilgiler internet üzerinden bulunmuştur

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?