2 dakika okunma süresi

0 yorum

54

Marvel 1943: Rise of Hydra Fragmanı ve Çıkış Tarihi Yayınlandı!

TPC Game

3 ay önce

marvel 1943 rise of hydra

Marvel 1943: Rise of Hydra oyunundan fragman yayınlandı ve bunun yanında çıkış tarihi de açıklandı. Marvel Games tarafından çıkacak olan aksiyon-macera türü oyun için detaylar yavaş yavaş gelmeye başladı.

Marvel 1943: Rise of Hydra Fragmanı

Skydance New Media ve Marvel işbirliğiyle geliştirilen Marvel 1943: Rise of Hydra, oyuna dair bir hikaye fragmanı yayınladı. Fragmanı izlediğimizde hikayenin II. Dünya Savaşı döneminde geçtiğini görüyoruz, bu hikayede 4 karakterimiz var ve hepsini kontrol edebiliyoruz. Oyun fragmanı mı izliyoruz yoksa film mi ayırt etmesi zor olan fragmanı izleyelim daha sonrasında detayları konuşalım.

Oyunda, genç Steve Rogers (Kaptan Amerika), II. Dünya Savaşı döneminin Kara Panter’i olan Azzuri aynı zamanda Kral T’Challa’nın dedesi, ABD askeri olan ve Howling Commandos üyesi Gabriel Jones ve Wakandalı bir casus olan Nanali bulunuyor. Bu 4 karakterinde kendine özgü yetenekleri ve deneyimleri var, 4 kişi bir ittifak kurarak ortak düşmanlarınızı alt etmek için dev bir savaşa giriyorsunuz.

Marvel 1943: Rise of Hydra Çıkış Tarihi

Yayınlanan hikaye fragmanı ile birlikte çıkış tarihini de duyurdular, aslında tam tarih değil fakat yılı şimdiden belli oldu. 2025 yılı içerisinde çıkış yapacak olan Marvel 1943: Rise of Hydra oyun severlerle buluşacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?