2 dakika okunma süresi

0 yorum

53

Marvel Rivals Testleri Başlıyor

TPC Game

2 ay önce

marvel rivals kapalı alfa testi

NetEase ve Marvel Games tarafından Marvel Rivals oyunu için ilk test aşaması duyuruldu. Marvel karakterleri ile 6’ya 6 oynanabilen oyunun henüz çıkış tarihi belli değil fakat yakın zamanda kapalı alfa testi başlıyor.

Kapalı Alfa Testi Mayıs Ayında Başlıyor

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurusu yapılan Marvel Rivals‘ın kapalı alfa tesleri Mayıs ayında başlıyor. Test için kayıt olmak isterseniz buraya tıklayarak oyunun resmi sitesine gidebilir ve kaydınızı yapabilirsiniz. Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil fakat test aşamaları şimdiden başladıysa çıkış tarihinin açıklanması da çok da uzun sürmez gibi gözüküyor.

marvel rivals test

Marvel karakterleri ve üçünçü şahış bakış açısıyla oynanan Marvel Rivals, Epic Games Store ve Steam üzerinden oynanabilir olacak. Oynamayı düşünüyorsanız şimdiden istek listenize oyunu ekleyebilirsiniz.

Marvel Rivals Karakterleri

Oyun içerisinde oynayabileceğiniz 12 karakter bulunuyor, bu karakterlerin hepsinin kendine özgü yetenekleri var. Oyun çıktıktan sonra ilerleyen zamanlarda yeni karakter eklemesi olacak mı belli değil fakat tahminimizce yeni karakterler de eklenecek.

 1. Iron Man
 2. Peni Parker
 3. Spider-Man
 4. Hulk
 5. Doctor Strange
 6. Luna Snow
 7. Magik
 8. Major
 9. Groot
 10. Rocket Raccoon
 11. Black Panther
 12. Loki

Oyunu test sürecinde deneyimleyip sizlere oyun hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz, peki siz oyunu deneyecek misiniz?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?