2 dakika okunma süresi

0 yorum

53

Minecraft Bileme Taşı Nasıl Yapılır?

TPC Game

2 ay önce

minecraft bileme taşı nasıl yapılır

Minecraft, sonsuz bir yaratıcılık ve macera dünyası sunan eşsiz bir oyundur. Oyuncular, çeşitli malzemeleri kullanarak çeşitli araçlar ve eşyalar yapabilirler. Bunlardan biri de bileme taşı. Bu yazımızda Minecraft bileme taşı nasıl yapılır, hangi malzemeler gerekir onu göstereceğiz.

Minecraft Bileme Taşı Yapımı

Bileme taşı, güçlendirme ve iyileştirme için oldukça önemlidir. Bu eşya sayesinde oyun içerisindeki eşyalarınızı onarabilir ve güçlendirebilirsiniz. Bileme taşı yapmak için 2 Çubuk, 2 Tahta ve 1 Taş Basamak gerekiyor, bunları elde ettikten sonra çalışma masasına aşağıdaki görselde görüğünüz gibi yerleştirip bileme taşınızı alabilirsiniz. Minecraft maden fırını nasıl yapılır merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

minecraft bileme taşı yapımı

Minecraft Bileme Taşı Nasıl Kullanılır?

Minecraft bileme taşı, oyuncuların eşyalarını onarmalarını sağlar. Bileme taşı herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz. Ardından, onarılacak eşya envanterden seçip, bunu bileme taşının etrafına atıyoruz. Attığınız eşyanın dayanıklılığı azaldıysa uyarı verecektir. Onarım için gerekli malzemeleri yerleştirdikten sonra onarma butonuna basarak eşyayı onarabilirsiniz. Onarma bittikten sonra eşya dayanıklı olmuş bir şekilde envantere geri gelir. Her eşyanın onarım için malzemeleri farklıdır bu yüzden bazı eşyaları onarmak zor olabilir, bu yazımız sayesinde bileme taşı yapımını ve nasıl kullanılacağını öğrenmiş oldunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?