2 dakika okunma süresi

0 yorum

38

Minecraft Yağmur Durdurma Kodu

TPC Game

3 ay önce

minecraft yağmur durdurma kodu

Minecraft, dünyanın dört bir yanından oyuncuları heyecanlandıran eşsiz bir oyundur. Bu oyun, dinamik bir dünya sunarak oyuncuların yaratıcılıklarını serbest bırakmalarına olanak tanır. Oyun içerisinde bir an da yağmur yağmaya başlayabiliyor ve bu da oyuncuların hoşuna gitmiyor bu yüzden çoğu oyuncu yağmur yağmasını durdurmak istiyor. Bu yazımızda sizlere Minecraft yağmur durdurma kodu nedir onu göstereceğiz.

minecraft yağmur durdurma

Minecraft Yağmur Durdurma

Minecraft’ta bir an da yağmur oldukça can sıkıcı olabiliyor, çoğu Minecraft oyuncusu yağmur yağmasını sevmiyor bu sebeplede yağmur yağınca hemen durduruyorlar. Yağan yağmuru bir kod ile durdurabilirsiniz fakat öncelikle dünyanızda hilelerin açık olması gerekiyor. Hileleri açtıysanız yağmur yağarken sohbet kısmına gelin ve “/weather clear” yazın, bunu yazdıktan sonra yağmur duracaktır. Minecraft envanter koruma kodu nedir merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

minecraft yağmur yağdırma

Minecraft Yağmur Yağdırma

Elbette içinizde yağmurun yağmasını da isteyenler olabilir, bu olasılık çok düşük olsa da bazı oyuncular oyun içerisinde yağmurun yağmasını da istiyor. Bunun içinde Minecraft yağmur yağdırma kodu bulunuyor, yağdırmak için sohbet kısmını açın ve “/weather rain” yazın. Bu kodu yazdıktan sonra hava yağmurlu olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?