2 dakika okunma süresi

0 yorum

76

PUBG Mobile 120 FPS Desteği Sonunda Geliyor!

TPC Game

2 ay önce

pubg mobile 120 fps ne zaman geliyor

PUBG Mobile oyuncularının sabırsızlıkla beklediği 120 FPS güncellemesi sonunda geliyor. Oyunun geliştiricisi olan Krafton, 120 FPS ekran modunu v3.2 güncellemesi ile birlikte oyuna ekleneceğini açıkladı.

120 FPS Ekran Modu Geliyor

Battle Royale türünün en popüler oyunu olan PUBG Mobile, gün geçtikçe oyuncu kitlesini arttımaya ve yeni yeni güncellemeler getirmeye devam ediyor. Bu sefer gelecek olan güncelleme oyun içerisinde 120 FPS oynamanıza olanak sağlayacak. Tabii oynamanız için telefonunuzun desteklemesi gerekiyor, eğer destekleyip desteklemediğini bilmiyorsanız PUBG Mobile 120 FPS veren telefonlar yazımıza bakmayı unutmayın.

pubg mobile 120 fps

PUBG Mobile ilk çıktığı zaman oldukça ilgi görmüştü ve o zamanlar oyunda 30-60 FPS desteği vardı. Yeni telefonlar çıktıkça ve ekran yenileme hızları yükseldikçe PUBG Mobile’da buna ayak uydurmaya çalıştı. Şu an oyun içerisinde maksimum kare hızı 90 fakat PUBG Mobile v3.2 güncellemesiyle beraber artık maksimum kare hızı 120 olacak.

Şirket şu an da bazı oyuncularla beta test sürecinde güncellemeyi deniyor, herhangi bir sorun halinde güncelleme yayınlanmadan sorun betada çözülmüş olacak. Şu an için güncellemenin ne zaman geleceği hakkında kesin bir açıklama yapılmadı bu yüzden bilinmiyor. Eğer herhangi bir sorun çıkmazsa kısa bir sürede yayınlanacağını tahmin ediyoruz.

Eğer telefonunuz destekliyorsa 120 FPS ekran modu ile PUBG Mobile’ı çok daha iyi bir şekilde oynayabileceksiniz. Ekran yenileme hızının ne kadar önemli olduğunu bunu deneyimleyenler anlar, 120 FPS ekran sayesinde oyuncuları çok daha rahat görebilir ve alt edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?