2 dakika okunma süresi

0 yorum

52

PUBG Mobile Liyakat Nasıl Yükseltilir?

TPC Game

3 ay önce

pubg mobile liyakat nasıl yükseltilir

PUBG Mobile’da oyun içerisindeki davranışınıza göre puanlanan bir sistem vardır. Bu sistem sizin kimlerle eşleşebileceğinizi, oynayabileceğinizi belirliyor hatta belirli bir puanın altına düşerseniz oyuna bile giremiyorsunuz. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile Liyakat yükseltme nasıl olur onu göstereceğiz.

PUBG Mobile Liyakat Yükseltme

Liyakat oyun içerisinde çok önemlidir, takım arkadaşlarınıza veya herhangi bir rakibe kötü davranışınız Liyakat puanınızı etkiler bu da sizlere kötü sonuçlar çıkartabilir. PUBG Mobile kurmalı tüfekler hangileri merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

pubg mobile liyakat

Her oyuncu oyuna 100 Liyakat puanı ile başlıyor ve oyuna devam ettiği sürece bu puan değişiklik gösteriyor, eğer 60 puan altına düşerse de çok oyunculu maçlara giremiyorsunuz. Peki Liyakat puanı düşerse nasıl yükseltebilirsiniz. Liyakat yükseltmek için sürekli olarak tekli maçlar atmanız gerekiyor, attığınız her tekli maçta yapacağınız derece size liyakat puanı kazandırıyor.

  • İlk 10’a girerseniz 3 Liyakat puanı kazanırsınız.
  • İlk 11 ila 50 arasında kalmayı başarırsanız 2 Liyakat puanı kazanırsınız.
  • İlk 51 ila 100 arasında kaldığınızda ise 1 Liyakat puanı kazanırsınız.

Sürekli olarak tekli maç atarak Liyakat puanınızı yükseltebilirsiniz, hızlı bir şekilde yükseltmek istiyorsanız Livik haritasında sürekli olarak maç atın çünkü en küçük harita olduğu için maçlar daha kısa sürecektir.

PUBG Mobile Liyakat Nedir?

“PUBG Mobile Liyakat” terimi, PUBG Mobile oyununda kullanılan bir terimdir ve genellikle oyuncuların oyun içi başarılarını ve performanslarını ölçmek için kullanılır. “Liyakat” genellikle oyuncunun yeteneklerini ve oyun içi deneyimini belirlemek için kullanılan bir ölçüt olarak kabul edilir.

pubg mobile liyakat yükseltme

PUBG Mobile’da, oyuncular çeşitli etkinliklerde veya maçlarda başarılı olduklarında, kazandıkları ödül veya puanlarla “liyakat” kazanırlar. Liyakat, oyuncuların seviyelerini yükseltmelerine, ödüller kazanmalarına ve genel olarak oyun içi ilerlemelerini takip etmelerine yardımcı olur.

Oyuncuların PUBG Mobile’da liyakat kazanmaları, oyunu daha fazla oynama, becerilerini geliştirme ve rekabetçi ortamda başarı elde etme isteğini teşvik eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?