2 dakika okunma süresi

0 yorum

33

Valorant Hesap Değeri Hesaplama Nasıl Yapılır?

TPC Game

1 ay önce

valorant hesap değeri hesaplama

Popüler FPS oyunlarından Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içi satın alımlarla yeni silah desenleri elde edebilir ve hesabınızın değerini yükseltebilirsiniz. Oyuna ne kadar para harcarsanız hesabınızın değeri de o kadar yükselir. Oyuncular şu an hesaplarının değerini merak ediyor ve hesaplamak istiyor. Bu yazımızda sizlere Valorant hesap değeri hesaplama nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Valorant Hesap Değeri Hesaplama

Oyun içerisinde hesabınızın değerini yükselten veya azaltan bazı etkenler vardır. Öncelikle oyun içerisine ne kadar harcama yaptığınız önemli, ardından aldığınız silah desenlerinin nadirliği ve popülerliği de hesabınızın değerini etkileyen faktörlerden birisidir. Valorant ne kadar yatırdım diyorsanız öncelikle o yazımıza gidip oyun içerisinde ne kadar harcama yaptığınızı öğrenebilirsiniz. Hesap değerini etkileyen bir diğer madde ise oyun içerisindeki dereceniz. Eğer yüksek bir dereceye sahipseniz bu sizin hesabınızın değerini yükseltir ama düşük bir derecedeyseniz aksine düşürür.

valorant hesap değeri

Valorant hesap değeri, her etkileyen maddeye göre farklılık gösterebilir. Bunu hesaplamak için birkaç website bulunuyor fakat kesin sonuç değildir, ortalama bir fiyat söyler. Buraya tıklayarak websiteye gidebilirsiniz, ardından karşınıza çıkan ekrana hesabınızda bulunan Ajan, VP, RP, Desen sayısı vb. gibi bilgileri yazın ve “Calculate Now” tuşuna basın. Burada size hesabınızın ortalama ne kadar fiyata satıldığını gösterecektir.

Hesap değerini ölçmek için bir diğer yöntem ise diğer ilanlara göre değer biçme. Hesaplarını satan kişileri inceleyip siz de kendinize göre bir fiyat belirleyebilirsiniz. Hesap değerleri genellikle yaptığınız oyun içi satın alımlarla kafa kafaya bir fiyata gelmektedir. Eğer çok nadir desenleriniz var ise işte bu size çok avantaj sağlar ve hesabınızın değeri yükselir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?