2 dakika okunma süresi

0 yorum

53

Valorant Ne Kadar Yatırdım?

TPC Game

3 ay önce

valorant ne kadar yatırdım

Oynanışı ücretsiz olan Valorant’ta oyun içi satın alımlar bulunur, oyun içinde satılan desenler kullandığınız silahların, bıçağın görünüşü değiştirir. Ücretsiz bir şekilde oynandığı için oyun içinde bu tür şeyleri gerçek para ile satın alabiliyorsunuz. Peki bu zamana kadar oyuna ne kadar para yatırdınız biliyor musunuz? Eğer merak ediyorsanız bu yazımızda sizlere Valorant ne kadar yatırdım sorunuzu cevaplayacağız.

Valorant Ne Kadar Yatırdım? Satın Alma Geçmişi

League of Legends oyuncuları için üçüncü parti bir site bulunuyordu ve bu sitede toplam olarak ne kadar harcama yaptığınızı gösteriyordu fakat Valorant’ta bunu Riot Games üzerinden görebiliyoruz. Oyuna ne kadar para yatırdığınızı görmeniz için Valorant’ın resmi sitesine giriş yapmanız ve satın alma geçmişine bakmanız gerekiyor. Valorant FPS arttırma nasıl yapılır merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

valorant satın alma geçmişi

Buraya tıklayarak Valorant satın alma geçmişine gidebilirsiniz, giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan Satın Alma Geçmişimi Göster butonuna tıkladıktan sonra ne zaman ne kadar yatırdığınızı ve toplam harcamanızı görebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?