1 dakika okunma süresi

0 yorum

49

Valorant Smurf Ne Demek?

TPC Game

3 ay önce

valorant smurf ne demek

Riot Games tarafından geliştirilen FPS oyunu Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde kullanılan terimler oyuna yeni başlayan oyuncular tarafından bilinmiyor ve bu yüzden çoğu kişi anlamıyor. Genellikle her oyunlarda geçerli olan terimler bulunur, bunlardan birisi de “Smurf”. Bu yazımızda sizlere Valorant Smurf ne demek onu açıklayacağız.

Valorant Smurf Nedir?

Smurf, İngilizce bir kelimedir ve Türkçe’de “Şirin” demektir fakat hiçbir zaman Türkçe karşılığı ile kullanılmaz. Genellikle iyi oynayan oyuncular kendi elolarının dışında düşük bir eloda oynadığı zaman düşük eloya göre çok iyi oynarlar ve bu yüzden oyunculara “Smurfüm” derler. Yani kendinden düşük rütbeye sahip kişilerle oynayan yüksek rütbeli kişiye “Smurf” denir. Valorant gece pazarı ne zaman geliyor merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

valorant smurf anlamı

Valorant Smurf Hesap Ne Demek?

Valorant’ta belirli bir seviyeye gelen oyuncular bazı zamanlar oyuna sıfırdan başlamak ister ve bu yüzden yeni hesaplar açar. Oyunu bilen, iyi oynayan kişilerin açacağı bu yeni hesaba “Smurf Hesap” denir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?