2 dakika okunma süresi

0 yorum

32

Valorant Van 84 Hatası Nasıl Çözülür?

TPC Game

1 ay önce

valorant van 84 hatası nasıl çözülür

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan FPS oyunu Valorant’ta son zamanlarda oyuncular hata ile karşılaşıyorlar. Valorant Van 84 hatası ile karşılaşan oyuncular sorunla alakalı bir çözüm bulamıyorlar ve Valorant hata kodları arasında da bulunmuyor.

Valorant Van 84 Hatası Çözümü

Oyuncuların karşısına çıkan bu hatanın çözümü neredeyse bulunmuyor. Çok nadir karşılaşılan bu hata, oyuncuların oyuna girmesini engelliyor. Hatanın nedeni oyun sunucularından diye tahmin edilmekte fakat kesin bir neden değil bu yüzden bu hata için alternatif çözümler bulunuyor. Bu çözümleri uygulayarak Valorant Van 84 hatasını çözebilirsiniz. Valorant hesap değeri hesaplama nasıl yapılır merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

valorant van 84

Bir Süre Bekleyin

Hata, sunuculardan kaynaklı olabiliyor bu nedenle oyundan sizi attı ise hemen girmek yerine bir süre bekleyip tekrar giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Beklediğiniz sürede sunucudaki hata giderilmiş olabilir.

Başka Hesap İle Giriş Yapmayı Deneyin

Nadirde olsa bu hatalar hesaplardan kaynaklanabiliyor. Eğer sizi oyundan attıysa başka bir hesap ile girmeyi deneyin, girerseniz o hesapta bir süre vakit geçirin ardından tekrar eski hesabınıza girin.

Bilgisayarı Yeniden Başlatın

Bazen oyun düzgün bir şekilde çalışmayabilir bu yüzden oyunu kapatıp bilgisayarınızı yeniden başlatarak oyuna giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra direkt olarak oyuna girmeyin, 5 dakika boyunca Client ekranında bekleyin ardından girmeyi deneyin.

valorant van 84 hatası çözümü

Oyunu Silip Yükleyin

Ne yaptıysanız olmadıysa oyunu bilgisayarınızdan komple kaldırıp tekrardan kurmayı deneyin. Oyunu silerken Program ekle veya kaldır bölümünden silerseniz daha temiz olacaktır. Sildikten sonra tekrardan temiz bir kurulum yapabilirsiniz.

Valorant Destek Ekibi İle İletişime Geçin

Valorant’ın destek ekibine bu hata ile alakalı mesaj atarak sorunu çözebilirsiniz. Sizleri hata hakkında detaylı olarak bilgilendirecektir. Buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz, ardından Riot hesabınızla giriş yaparak bilet gönderin ve cevap vermelerini bekleyin.

Valorant Van 84 hatası çok nadir görülen ama oyuncuların canını sıkan bir hata. Bu hata ile alakalı sizlere alternatif çözümleri listeledik, bütün yöntemleri deneyerek sorunu çözmeye çalışabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?