2 dakika okunma süresi

0 yorum

53

LOL PBE Hesap Açma Nasıl Yapılır?

TPC Game

3 ay önce

lol pbe hesap açma

Riot Games’in popüler oyunu League of Legends‘ta PBE sunucuları bulunur. PBE sunucularında oyuna gelecek olan güncellemeleri, karakterleri, kostümleri vebenzerlerini daha çıkmadan test edebiliyorsunuz. Çoğu League of Legends oyuncusu PBE’ye nasıl gireceklerini merak ediyor, bu yazımızda sizlere LOL PBE hesap açma nasıl yapılır onu anlatacağız.

LOL PBE Hesap Açma

LOL PBE sunucuları oyuna eklenecek olan eşyaları veya gelecek olan güncellemeleri önceden test edip bir sorun varsa geri bildirim göndermenize olanak sağlayan sunucudur. Herhangi bir hata olup olmadığı tespit edildikten sonra sorunsuz bir şekilde normal sunucuya gelir. Valorant maç geçmişi nasıl görünür merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

pbe hesap nasıl açılır

PBE sunucularına girmek için öncelikle hesap açmanız gerekiyor, önceden belirli şartlarla hesap açılan ve girilen bu sunucuya artık herkes kayıt olup giriş yapabiliyor. Buraya tıklayarak League of Legends PBE resmi sitesine giriyoruz, e-posta adresinizi yazıp gerekli bilgileri dolduruyorsunuz. Doldurduktan sonra e-postanıza gelen kod ile hesabı onaylıyorsunuz, bunları yaptıktan sonra LOL PBE hesap açma işleminiz tamam. PBE sunucularında bir hesabınız var fakat nasıl giriş yapacaksınız bilmiyor musunuz?

LOL PBE Sunucusu İndirme

Hesap açtıktan sonra o hesabı sadece PBE sunucusunda kullanabilirsiniz ve onun içinde özel olarak o sunucuyu indirmeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak resmi siteye gidip PBE sunucusunu indirebilirsiniz, ardından kayıt olduğunuz hesapla giriş yapıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?