2 dakika okunma süresi

0 yorum

46

The Sims Film Oluyor!

TPC Game

3 ay önce

the sims margot robbie

Margot Robbie‘nin yapım şirketi LuckyChap tarafından yapılan bir The Sims filmi için çalışmalara başlandı. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazımını üstlenecek isim ise Loki dizisinin yönetmeni Kate Herron olacak.

Hollywood Reporter‘a göre, Robbie’nin yapım şirketi LuckyChap, Vertigo Entertainment ile birlikte filmi üretecek. The Sims’in yayıncısı EA‘da projeyle ilgili olarak yaratıcı ve yapımcı kapasitesinde yardımcı olacak. Marvel 1943: Rise of Hydra Fragmanı ve Çıkış Tarihi Yayınlandı o yazımıza da göz atmayı unutmayın

Yönetmen Kate Herron Olacak!

Daha önce Disney+‘daki Loki dizisinin ilk sezonunu yöneten Herron, filmin yönetmenliğini üstlenecek ve senaryoyu Briony Redman ile birlikte yazacak. Herron’un diğer çalışmaları arasında Doctor Who‘nun yaklaşan bir bölümü için senaryo ve HBO‘nun The Last of Us dizisinin ikinci sezonunun bazı bölümlerinin yönetmenliği bulunuyor.

the sims film

Şu anda gelecek The Sims filmi hakkında başka detaylar mevcut değil, bu yüzden EA’nın yaşam simülasyonu serisinden belirlenmiş karakterlerin hayatlarını takip edip etmeyeceği belirsiz.

The Sims, şu anda çalışmaları devam eden bir video oyunu uyarlaması arasında yer alıyor. Lionsgate’in Borderlands uyarlaması gibi filmlerin yanı sıra, önümüzdeki birkaç yıl içinde Amazon’da yayınlanacak olan Fallout ve yukarıda bahsedilen HBO’nun The Last of Us uyarlamasının ikinci sezonu gibi birkaç televizyon dizisi de bulunuyor.

The Sims için, oyun son zamanlarda oyuncuların Glasgow’ın ünlü Willy Wonka Deneyimi‘ni yeniden oluşturmak için kullandığı ve birçok kişinin Sims versiyonunun gerçek etkinlikten daha iyi olduğunu belirttiği şeklinde başlıklara konu oldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?