2 dakika okunma süresi

0 yorum

56

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

TPC Game

3 ay önce

valorant mobile ne zaman çıkacak

Riot Games’in popüler FPS oyunu Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Mobil oyuncuların aşırı fazla olduğu bu dönemde çoğu oyun hem PC hem de Mobil olmak üzere iki platforma da çıkış yapıyor. Riot Games, League of Legends‘ın mobil versiyonunu çıkartmıştı şimdi gözler Valorant’ta. Valorant Mobile ne zaman çıkacak bu yazımızda onu anlatacağız.

Valorant Mobile Çıkış Tarihi

Mobil oyuncuların çoğusu Valorant’ın mobil oyununu sabırsızlıkla bekliyor fakat Riot Games tarafından bu oyunun çıkış tarihiyle veya detaylarıyla alakalı bir açıklama gelmiyor. Valorant’ın mobil oyun versiyonu çıkacak bu kesin fakat detaylar hakkında çok fazla şey bilinmiyor.

valorant mobile çıkış tarihi

İnternette dolaşan bilgilere göre Valorant oyunun son dokunuşları için PUBG Mobile‘ın yapımcısı Tencent Games‘e bırakmış. Bir diğer bilgi ise oyunun 2024 yılı içerisinde Beta versiyonu çıkacağı fakat ilk başta Amerika ve Avrupa kıtalarından oynanır olabileceği söylentiler içerisinde.

İnternette dolaşan bilgiler dışında Riot Games tarafından halen oyun için kesin bir bilgi yayınlanmadı ve bu yüzden de Valorant Mobile ne zaman çıkacak sorularına kesin cevap veremiyor fakat 2024 yılı içerisinde Beta versiyonunun yayınlanacağını düşünüyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı, ilk yorumu sen yapmak ister misin?